Změny ve vydávání povolenek

Naší snahou je zajistit našim členům vyřízení členských záležitostí a povolenky při jedné návštěvě – tuto ambici jsme deklarovali mimo jiné i na výroční členské schůzi 17. března 2018. Nepovažujeme zkrátka za úplně nutné, abyste čekali jednu frontu na vrácení povolenky a druhou na její vydání. Také proto jsme umožnili vrácení povolenky prostřednictvím poštovní schránky, která je umístěna na vstupní brance naší administrativní budovy. I tak to však znamená 2 cesty k nám. Chceme jít proto ještě dále a umožnit těm z vás, kterí nechytají do konce roku, povolenku vrátit a zároveň si vyzvednout novou na příští rok. Na tuto možnost se připravujeme a termín, kdy bude výdej povolenek na další rok zahájen, se dozvíte na těchto stránkách.

Zatím ladíme administrativní náležitosti a upravujeme také prostory tak, abyste v případě, že už se nějaká fronta vytvoří, nemuseli čekat venku.

Předpoklad je, že od prosince (možná už od 27. listopadu) bude možno zakoupit povolenku na příští rok.

Na fotografiích vidíte, jak probíhala úprava prostor, které jsou pro vás určeny a jak tyto prostory vypadají nyní.

Věříme, že tyto změny povedou ke zrychlení procesu vyřízení požadavků vás, našich členů a budou tak ku prospěchu nám všem.